PUNE-ŢI AMPRENTA, DĂRUIEŞTE 2% DIN IMPOZITUL PE VENIT ŞI SCHIMBĂ POVESTEA UNUI COPIL CU AUTISM!

Suma reprezentând 2% din impozitul individual pe venit, datorat statului, poate fi direcționată către o organizație non-profit, la alegerea ta!

Alege Asociatia APT !

DE CE SĂ FACI ASTA? Nu te costă nimic!

Contribui la eficientizarea cheltuirii banilor publici - deci ai tăi!

Direcționând această sumă către Asociația APT acorzi o șansă copiilor cu tulburări de spectru autist de a avea acces la terapia care le poate schimba complet viața.

Pentru formular: 0742 770329/0740075889 email: office@asociatiaapt.ro /

DONEAZĂ 20% DIN IMPOZITUL PE PROFIT! sau trimite o donație în contul APT

În calitate de sponsor, compania ta va beneficia de vizibilitate pe toate materialele folosite în campaniile de promovare utilizate în cadrul proiectului.

Totodată, poți solicita oricând un raport despre modul de utilizare a sponsorizării oferite de tine.

Ne dorim o colaborare transparentă!

Asociatia Autism Prietenie Terapie

Sediu social: loc. Cluj-Napoca, str. Înfrățirii nr. 4, ap. 1, jud. Cluj

Cod de înregistrare fiscală 36413687

Cont bancar RO06BTRLRONCRT0356330601, deschis la Banca Transilvania

Jucării și consumabile

Poți alege să dăruiești jucării copiilor noștri!

Joaca este cea mai buna metodă de educare și învățare pentru fiecare copil.

Pentru buna desfășurare a sesiunii de terapie este nevoie de materiale de lucru precum plastelină, hărtie, jucării, creioane colorate, consumabile etc. astfel încât copiii să își dezvolte capacitățile cognitive, motrice, senzoriale prin joc.

AJUTĂ-I SĂ CUNOASCĂ LUMEA!

Partenerii noștri!